Archiv časopisů

Archiv časopisů

 

 

Časopis Práce a mzda

 

Časopis Práce a mzda

 

Odborný měsíčník Práce a mzda přináší cenné informace určené mzdovým účetním, personalistům, manažerům, podnikatelům i pracovníkům státní správy a odborů. Věnuje se nejčastějším problémům z oblasti mezd, daní z příjmů, sociálního, zdravotního a důchodového pojištění, pracovního práva a personální agendy.

 

Vedle výkladů z uvedených oblastí přináší i komentované rozsudky soudů, připravované změny v legislativě, vzorově vyplněné tiskopisy a vzory smluv z pracovněprávní oblasti, termínový kalendář, knižní novinky, přehled školení aj.

 

Odborná úroveň článků je garantována autory, kteří jsou předními odborníky z poradenských a právních kanceláří, ministerstev, úřadů, vysokých škol a dalších institucí. Časopis vychází v odborné spolupráci s AKV – Asociací pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů.

 

Dostupné pro předplatné: Práce a mzda minimum, Práce a mzda standard, Práce a mzda vzory, Práce a mzda expert

 

 

 

Časopis Daně a právo v praxi

 

 

 

Časopis Daně a právo v praxi

 

Daně a právo v praxi čtenáře pravidelně informuje o všech změnách a aktuálních tématech v daňové problematice a souvisejících oblastech. V časopise naleznete odborné aktuální příspěvky, detailní rozbory vybraných témat, konkrétní příklady z praxe, příklady daňových přiznání a podání, komentované rozsudky soudů, připravované změny v legislativě, testy, na kterých si může ověřit své znalosti a správnost svých postupů, daňový kalendář aj.

 

Odborná kvalita článků je garantována autory, kteří jsou předními odborníky v oblasti daní. Na příspěvky navíc dohlíží odborný dohled z Ministerstva financí a z Finančního ředitelství pro hl. m. Prahu.

 

Dostupné pro předplatné: Práce a mzda expert

 

 

 

 

Časopis Účetnictví v praxi

 

 

 

Časopis Účetnictví v praxi

 

Účetnictví v praxi je odborný tištěný měsíčník, který přináší čtenářům každý měsíc 40 stran informací z oblasti účetnictví podnikatelů. Naleznete v něm zajímavé články, názorné příklady, odborné dotazy a odpovědi, aktuality, přehled legislativních změn za uplynulý měsíc, knižní tipy atd.

 

Příspěvky jsou zpracovány renomovanými autory, kteří čerpají své poznatky z praxe. Pro zajištění maximální kvality jsou navíc články konzultovány také s pracovníky MF ČR.

 

Dostupné pro předplatné: Práce a mzda expert