Aktivace přístupu

Aktivace přístupu

 

Aktivace...

...je proces, během kterého si uživatel aktivuje přístup k dokumentům na portálu Mzdová praxe v rozsahu zaplacené verze předplatného. Tento proces se netýká uživatelů, kteří si službu objednali prostřednictvím nabídky předplatného na portálu. Níže naleznete jednoduchý návod, jak je možné si předplacenou službu aktivovat.

 

 

Krok č. 1

 Na hlavní stránce portálu naleznete vpravo nahoře na modré liště odkaz „Aktivace“.
Klikněte myší na tento odkaz, formulář Aktivace Vás provede jednotlivými kroky.

 

Krok č. 2

 

Pokud jste se v minulosti na Mzdové praxi již zaregistroval/a, stačí stisknout tlačítko Přihlásit se. Můžete použít i jméno a heslo z portálů danarionline.cz a ucetnikavarna.cz.

Pokud jste novým uživatelem, stiskněte tlačítko Registrovat.

 

 

Krok č. 3a - Registrace

 

Uživatelské jméno vyplňte bez diakritiky, odkazem kontrola dostupnosti si můžete ověřit, zda toto jméno již není obsazeno.
Ve formuláři jsou všechny údaje povinné, nezapomeňte zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů.
Po vyplnění všech položek stiskněte tlačítko Registrovat.

 

 

 

 Krok č. 3b - Přihlášení

 

Pokud jste v kroku 2 stiskli tlačítko Přihlásit (jste registrovaný uživatel), stačí vyplnit Uživatelské jméno a Heslo a stisknout tlačítko Přihlásit.

 

Krok č. 4

 

Nyní si z nabídky vyberte vámi předplacenou službu. Vedle do prázdného pole zadejte číslo faktury, na základě které jste předplatné uhradili. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

 

 

Krok č. 5

 

V dalším kroku uveďte, zda-li jste si licenci zakoupili prostřednictvím firmy nebo jako fyzická osoba. Vyberte si jednu ze dvou možností. Otevře se vám příslušný webový formulář, kde je potřeba vyplnit povinné údaje, které jsou označeny hvězdičkou. Pokud jste si licenci zakoupili na firmu, můžete si ji vyhledat v našem adresáři na základě IČ nebo klíčového slova z názvu firmy (viz krok 5a - Vložení firmy z adresáře). Po vložení údajů klikněte na tlačítko Pokračovat.

 

 

Krok č. 5a - Vložení firmy z adresáře

 

Pokud jste v kroku 5 použili odkaz Vyhledat v našem adresáři, můžete zadat IČ firmy a stisknout tlačítko najít firmu. Pokud je firma v našem adresáři již vedena, zobrazí se ve výsledku hledání. Pak stačí kliknout na její název a veškeré údaje firmy se vyplní do formuláře kroku č. 5.
Pokud firma v adresáři vedena není, vyplňte údaje formuláře sami.

 

 

Krok č. 6

 

Otevře se vám poslední krok formuláře se shrnutím zadaných údajů. Nezapomeňte na zatržítko souhlasu s obchodními podmínkami. Pokud vše souhlasí, klikněte na tlačítko Aktivovat. Systém nám zašle informaci o aktivaci a po kontrole čísla zadané faktury vám umožní přístup k odborným dokumentům na portálu v rozsahu vámi předplacené služby.